Top 3 najlepsi producenci, którzy wyznaczają trendy w grach slotowych

Automaty przeszły znaczące przeobrażenia od czasu ich wynalezienia w XIX wieku. Przez lata twórcy pokera opanowali sztukę zabawiania graczy, oferując jednocześnie proste automaty do gry, które są uwielbiane. Obecnie podstawowe elementy automatów do gry pozostają spójne, w tym metody wypłat i struktura stołu do gry. Dostawcy oprogramowania dodają innowacyjne elementy konstrukcyjne tych gier, aby zachęcić graczy do powrotu po więcej. Niektórzy twórcy gier są mistrzami w sztuce przełamywania granic zwykłej gry na automatach, co umacnia ich pozycję w czołówce. Większość trendów zapoczątkowanych lub zaadaptowanych przez te firmy pozostaje i określa przyszłość tworzenia slotów. Oto trzech najlepszych dostawców automatów do gier, którzy wyznaczają trendy w branży.

Microgaming

Microgaming jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w kasynach na automatach. Producent istnieje od 1994 roku i od tego czasu zdominował branżę. Deweloper oferuje automaty darmowe i na prawdziwe pieniądze w setkach zakładów hazardowych. Microgaming ma potężny wpływ na automaty i kulturę kasyn. Twórca oprogramowania ma swój udział w innych sukcesach w branży, w tym:

NetEnt

NetEnt to firma zajmująca się rozrywką cyfrową, która koncentruje się na tworzeniu gier kasynowych, a ich największą kolekcją są automaty do gier. Deweloper należy do weteranów branży i działa online od 1996 roku. NetEnt jest pionierem w wielu dziedzinach koncentrujących się na grach premium. Ten odnoszący sukcesy operator kasyn wielokrotnie wpływał w swojej historii na trendy, które trwają od lat, w tym:

Microgaming - NetEnt

zarządzanie bezpieczeństwem - wygrane Avalanche

ogromne progresywne Jackpoty - imponujące efekty wizualne

Win Ways - jeden z pionierów automatów mobilnych

800 automatów do gry - duże Jackpoty

• Wygrane Avalanche: NetEnt spopularyzował koncepcję kaskadowania bębnów wraz z wydaniem Gonzo’s Quest. Chociaż nie był to pierwszy automat z tą funkcją, slot spopularyzował funkcję lepiej niż jakikolwiek inny tytuł. Automaty z tą funkcją porzucają zwykłe wirujące bębny na rzecz siatek z postaciami, które jednocześnie padają z góry. Kiedy pojawiają się zwycięskie kombinacje, zaangażowane postacie opuszczają ekran rozgrywki, a pola są wypełniane przez inne z góry. Ta funkcja działa bezustannie do momentu, aż utworzenie nowych kombinacji stanie się niemożliwe. Dziś setki automatów do gry korzysta z wygranych Avalanche, a niektóre dodają nawet unikalne zwroty akcji.
• Wciągające efekty wizualne: NetEnt jest dobrze znany z korzystania z najnowocześniejszych technologii w wizualizacjach swoich automatów i ułożył w związku z tym bardzo ciekawą ofertę. Dostawca oprogramowania koncentruje się na oferowaniu graczom idealnego stylu gry, od motywu po funkcje. Użyte motywy zadziwiają grafiką szczególnie w wysokiej rozdzielczości. Deweloper udowadnia swoją sprawność w korzystaniu z obrazowania 3D w takich tytułach jak Gonzo’s Quest, Reel Rush 2 i Drive Multiplier Mayhem. Grafika, animacje i dźwięki są dobierane tak, aby pasowały do każdego automatu w jak najlepszym stopniu, i rzeczywiście działa to bardzo dobrze.
• Rozgrywka mobilna: ten deweloper był jednym z pierwszych, którzy eksperymentowali z oprogramowaniem Java, aby ułatwić rozgrywkę mobilną. NetEnt później przeszedł na technologię flash i teraz opiera się na technologii HTML5 dla wszystkich swoich slotów. Dzisiaj hazard mobilny tworzy największą rzeszę fanów automatów do gier.
• Duże jackpoty: NetEnt przyczynia się również do popularności jackpotów online z automatami, które oferują wygrane w milionach. Najwyższa wygrana, jaką kiedykolwiek zapewnił slot dewelopera, wyniosła 17,86 miliona euro i została przyznana w automacie Mega Fortune.
Marketing afiliacyjny: NetEnt niedawno uruchomił nowe kroki w zakresie marketingu afiliacyjnego, aby ich kolekcja automatów była jeszcze bardziej popularna. Firma nie może się doczekać połączenia międzynarodowych marek, takich jak Guns N ‘Roses, z popularnymi postaciami, takimi jak Gonzo.

Big Time Gaming

Big Time Gaming jest co prawda nowicjuszem w tym zestawieniu, ponieważ firma została uruchomiona dopiero w 2011 roku. Twórca gier ma ponad 40 wydań automatów w ponad 600 kasynach online, co wskazuje na silną wartość jakości nad ilością. Big Time Gaming jest najbardziej znany z wynalezienia funkcji Megaways, która wzmacnia sposoby wygrywania. To właśnie dlatego zdecydowaliśmy się umieścić tego producenta w tym zestawieniu. Mimo że jego historia oraz wpływ na rynek nie są aż tak wielkie, jak w przypadku pozostałej dwójki, to jednak trzeba zaznaczyć, że Megaways miało ogromny wpływ na sposób, w jaki tworzy się obecnie automaty do gier. Automaty Megaways mają do 117 649 sposobów na wygraną. Wiele sposobów na wygraną jest wspieranych przez sześć bębnów, które mają gry i które obejmują od dwóch do siedmiu postaci. Dostawca oprogramowania pracuje obecnie nad funkcją Megaquads, która oferuje do 16 777 216 sposobów na wygraną. Slots Vegas Megaquads to jeden z bardzo nielicznych automatów, który ma obecnie tę funkcję.